KONST / Litografier / Serigrafi 6365085
*
nr 636 5085
Serigrafi
2 st, efter Picasso, 63x49
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 april 2010
kl 18:01:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/4 21:30:06
1
300 kr
23/4 12:56:36
2
500 kr
23/4 20:41:43
3
600 kr
24/4 10:49:10
2
800 kr
24/4 18:36:50
3
700 kr
26/4 17:56:21
3
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier pablo picasso picasso serigrafi
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27
*
Serigrafi
nr 636 5085
Serigrafi
2 st, efter Picasso, 63x49
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 850 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 april 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/4 21:30:06 | 1 | 300 kr |
23/4 12:56:36 | 2 | 500 kr |
23/4 20:41:43 | 3 | 600 kr |
24/4 10:49:10 | 2 | 800 kr |
24/4 18:36:50 | 3 | 700 kr |
26/4 17:56:21 | 3 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier pablo picasso picasso serigrafi
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50 -
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27